Idealne ciało na wakacje

Wiele pań drży na samą myśl o sezonie plażowym. Chcąc bez kompleksów zażywać kąpieli słonecznych, próbują wielu zabiegów, które mają idealnie przygotować ich ciało do lata. Co można zrobić, by na plaży prezentować się ponętnie i kobieco?

schemat depilacji w stylu brazylijskim

Brazylijska depilacja bikini

Nie jest to zabieg, o którym panie mówią chętnie i bez poczucia zażenowania. Nie powinno tak być, ponieważ w gabinetach kosmetycznych jest bardzo popularny, zwłaszcza w okresie letnim. Brazylijska depilacja bikini polega na całkowitym usunięciu włosków z okolic intymnych, co gwarantuje perfekcyjny wygląd nawet w najbardziej skąpym stroju kąpielowym.

Lekka opalenizna

Wyjście na plażę ze skórą bladą jak mąka wcale nie wygląda atrakcyjnie i może skończyć się oparzeniem słonecznym. Dlatego przed wyjazdem na wakacje warto zastanowić się nad skorzystaniem z solarium raz czy dwa, by przygotować skórę na uzyskanie letniej opalenizny. Plusem dla pań zapewne będzie także fakt, że opalone ciało wygląda atrakcyjniej i smuklej.

Zdrowa skóra

Przed rozpoczęciem sezonu plażowego warto postawić na zadbanie o kondycję skóry. Pomóc w tym może regularne stosowanie odżywczych balsamów, które mogą znacznie poprawić jej stan. Nie zaszkodzi także złuszczanie martwego naskórka poprzez stosowanie przynajmniej raz w tygodniu peelingów.

Zdjęcie użyte w artykule pochodzi ze strony firmy zajmującej się brazylijską depilacją: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-brazylijska