Hybrydy – jak przebiega stylizacja?

Manicure hybrydowy należy obecnie do najpopularniejszych sposobów stylizacji damskich paznokci. Jest on nie tylko niezwykle trwały, ale przede wszystkim sprawia, że dłonie prezentują się naprawdę fantastycznie.

Jak przebiega cały proces stylizacji paznokci?

Zabieg upiększania paznokci tą metodą rozpoczyna się od klasycznego manicure, który polega na usunięciu skórek, wypolerowaniu płytek oraz nadaniu i pożądanego kształtu. Tak przygotowane paznokcie pokrywa się bazą, kolorowym lakierem, a na koniec – substancją utwardzającą. Każdą z tych warstw utrwala się za pomocą lampy UV. Należy wiedzieć, iż preparatu nie da się usunąć tradycyjnym zmywaczem do paznokci. Można to zrobić w salonie kosmetycznym, przy użyciu specjalnego płynu lub acetonu.

Gdzie można wykonać taki manicure?

Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu pod warunkiem, że dysponuje się całym, niezbędnym sprzętem (w tym lampą UV). Jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest udanie się do salonu kosmetycznego wykonującego manicure hybrydowy w Warszawie lub Wrocławiu, ponieważ manikiurzystka z pewnością dokładniej przygotuje płytkę paznokcia oraz bardziej równomiernie rozprowadzi wszystkie warstwy preparatu. Poza tym jest to również doskonały czas na relaks i wypoczynek po ciężkim dniu w pracy.

przykład wykonanego manicure hybrydowego