Opalanie natryskowe – co należy wiedzieć?

Równomierna i złocista opalenizna to marzenia wielu kobiet. Niestety nie każdy może osiągnąć ją naturalnie. Niechęć do solarium również nie ułatwia sprawy. Drogeryjne samoopalacze są ciężkie w aplikacji, a poza tym mogą schodzić pod wpływem wysokiej temperatury. Szykując się do ważnego wydarzenia nie możemy pozwolić sobie nawet na najmniejszą wpadkę. Między innymi dlatego solaria oferujące natryskowe opalanie stały się prawdziwym hitem ostatnich sezonów.

Kolor opalenizny

Przeciwnicy sztucznej opalenizny uważają, że nie da się uzyskać innego koloru skóry niż żółty lub pomarańczowy. Oczywiście nie jest to prawdą! W przypadku opalania natryskowego kolor dobiera się po wcześniejszej konsultacji. Należy również pamiętać, że kolor widoczny bezpośrednio po zabiegu nie jest efektem finalny. Nadmiar preparatu należy zmyć dopiero po pewnym czasie. W zależności od zaleceń producenta preparatu jest to 2-8 godzin. Dopiero wtedy możemy wziąć prysznic i przekonać się, jak wygląda nasza opalenizna.

Spektakularny efekt

Opalenizna uzyskana tą metodą jest równomierna i naturalna. Z pewnością nikt nie pomyśli, że jesteśmy kolejną ofiara solarium. Większość osób nawet nie zauważy, że jest to sztuczna opalenizna. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie narażamy naszej skóry na szkodliwe promieniowania.