Metody przedłużania rzęs

Przedłużane rzęsy 1:1 to idealny sposób na to, aby uzyskać głębokie i podkreślone spojrzenie, które z całą pewnością zachwyci niejedną osobę.

Obecnie coraz więcej salonów oferuje w swojej ofercie różne metody przedłużania rzęs, tak, aby każda z klientek mogła wybrać metodę najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb.

Jakie rzęsy wybrać?

Aktualnie na rynku istnieje kilka rodzajów rzęs. Wśród nich oczywiście rzęsy syntetyczne, czyli takie, które mają najbardziej naturalny kształt, ale jednocześnie są najmniej elastyczne, przez co dosyć łatwo uszkodzić je podczas rozczesywania bądź układania. Należy na nie szczególnie uważać, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której zostaną ukruszone bądź też wyrwane.

rzęsy przed i po zabiegu przedłużania rzęs

Bardzo popularne są także rzęsy jedwabne, które są bardzo delikatne i dzięki swojej lekkości, nie obciążają w ogóle naturalnych rzęs. Zaletą jedwabnych rzęs jest to, że można je malować oraz pływać w nim. Mogą się jednak one lekko giąć i nieregularnie skręcać.

Warto sprawdzić adres przedłużanie rzęs Wrocław, aby znaleźć wiele interesujących miejsc, gdzie bez obaw można oddać się w ręce wykwalifikowanych kosmetyczek, które doskonale znają się na wykonywanej przez siebie pracy i posiadają liczne certyfikaty.